flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо стану впровадження систем відеоконференцзв'язку

        Мостський районний суд Львівської області повідомляє про те, що Державною судовою адміністрацією України спільно з державним підприємством "Інформаційні судові системи" на виконання положень статті 336 Кримінального процесуального кодексу України, статті 1581 Цивільного процесуального кодексу України, статті 741  Господарського процесуального кодексу України, статті 1221 Кодексу адміністративного судочинства України  та з метою підвищення ефективності розгляду судових спав, скорочення терміну їх розгляду, зменшення витрат, пов'язаних з конвоюванням, охороною в судах тощо, здійснено розробку та впровадження в апеляційних та місцевих загальних судах Укаїни системи відеоконференцз'язку далі (СВКЗ).

    Одночасно інформуємо, що всі місцеві суди м. Львова та Львівської області на сьогодні мають  можливість проводити сеанси відеоконференцзв'язку. Крім вищевказаного, слід зазначити, що у Мостиському районному суді було проведено належне навчання для працівників суду з питань використання СВКЗ.   

     Особливу увагу необхідно звернути й на те, що  всі установи попереднього ув'язнення та установи виконання покарань Управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області забезпечені СВКЗ, що в свою чергу дає можливість проведення із ними відеоконференцзв'язку.

Довідково:      

Відеоконференція (англ. videoconference, або videoteleconference) - телекомунікаційна технологія, яка забезпечує одночасну двохсторонню передачу, обробку, перетворення та представлення інтерактивної інформації на відстані в режимі реального часу за допомогою апаратно-програмних засобів обчислювальної техніки. Відеоконференція — один із видів Groupware, програмного забезпечення для взаємодії між людьми, що спільно працюють над однією проблемою.
    Відеоконференції відрізняються від відеодзвінків тим, що відеоконференції покликані обслуговувати конференції, а не окремих осіб.

      Зважаючи на вищенаведене, надаємо наступну додаткову інформацію, яку можна отримати, скориставшись такими посиланнями:

 Перелік апеляційних та місцевих загальних судів, в яких впроваджено систему відеоконференцзв'язку          

Інформація про органи та установи Державної пенітенціарної служби України, в яких встановлено мобільні системи відеоконференцзв’язку