flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВККС направила ще 27 помічників суддів на спецпідготовку

19 березня 2018, 11:21

Вища кваліфікаційна комісія суддів направила 27 кандидатів на посаду судді з-поміж помічників суддів з трирічним стажем для проходження спеціальної підготовки в Національній школі суддів України.

 

  Про прийняття відповідного рішення повідомляє прес-служба ВККС, передає «Закон і Бізнес».

«16 березня 2018 року на засіданні Комісії прийнято рішення про направлення за результатами спеціальної перевірки 27 кандидатів на посаду судді, які мають стаж роботи на посаді помічника судді щонайменше три роки, для проходження спеціальної підготовки в Національній школі суддів України», – ідеться в повідомленні.

  У новому списку 27 кандидатів.

  Зазначимо, що 7 березня ВККС направила на проходження спецпідготовки 256 кандидатів. Отже, нині вже 283 кандидати через три місяці можуть стати суддями.

  Інформація про направлення для проходження спеціальної підготовки в НШСУ стосовно інших кандидатів буде розміщена на офіційному веб-сайті Комісії додатково.

  Нагадаємо, ВККС затвердила нормативно-правові акти, що регламентують спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді. Ними передбачено, що помічники суддів з трирічним стажем за три місяці такої підготовки можуть стати суддями.

Джерело: Закон і Бізнес